3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir? Arama Sonuçları

Arama Sonuçları
3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir? kelimesini içeren 1 kayıt bulundu.


Yeni Soru Ekle

3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir? ile ilgili bilgiler

3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir? ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kategoriler sayfamızdan 3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir? ile ilgili diğer sorulara göz atabilirsiniz. 3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir? sorusunun cevabı için sitemize yeni başlık açabilirsiniz. Yeni başlık açmak için tıklayın. Ayrıca yeni sorular bölümümüzde 3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir? ile ilgili soru var ise bunlara cevap yazarak katkıda bulunabilirsiniz. Arama sayfamızda 3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir? ile ilgili arama yapabilirsiniz.

3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi Boşluk Doldurmalı Sorusunu Kim Yapabilir?

Bildir
Soru

Toplama işlemi yapmak için öncelikle sayıların ve _________________ alt alta gelmesi gerekir. diye bir soru buldum. Kimse çözememiş. Aslında kolay gibi ama çok yanlış yapan olmuş. Yardım eder misiniz? Öğretmenimiz sordu yarına kadar yapmam lazım. 3.Sınıf Matematik Doğal Sayılarla Toplama İşlemi kon...

3.Sınıf Matematik Etkinlik ve Soruları 2 hafta önce 0 Cevap 11 İzlenme