3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır? Arama Sonuçları

Arama Sonuçları
3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır? kelimesini içeren 1 kayıt bulundu.


Yeni Soru Ekle

3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır? ile ilgili bilgiler

3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır? ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kategoriler sayfamızdan 3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır? ile ilgili diğer sorulara göz atabilirsiniz. 3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır? sorusunun cevabı için sitemize yeni başlık açabilirsiniz. Yeni başlık açmak için tıklayın. Ayrıca yeni sorular bölümümüzde 3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır? ile ilgili soru var ise bunlara cevap yazarak katkıda bulunabilirsiniz. Arama sayfamızda 3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır? ile ilgili arama yapabilirsiniz.

3.Sınıf Türkçe Karşılaştırmalar Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmamıştır?

Bildir
Soru

3.Sınıf dersinden bu soruya yardım edin lütfen. Öğretmenimiz ödev verdi ama kimse çözemedi bu soruyu. Türkçe dersinin Karşılaştırmalar konusuyla ilgili bu soru. Çoktan Seçmeli sorusudur bu. Lütfen bilen yazsın arkadaşlar. Akşama kadar cevap vermem lazım. Teşekkürler.1) Aşağıdaki cümlelerin han...

3.Sınıf Türkçe Etkinlik ve Soruları 1 hafta önce 0 Cevap 7 İzlenme