4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? Arama Sonuçları

Arama Sonuçları
4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? kelimesini içeren 1 kayıt bulundu.


Yeni Soru Ekle

4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? ile ilgili bilgiler

4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kategoriler sayfamızdan 4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? ile ilgili diğer sorulara göz atabilirsiniz. 4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? sorusunun cevabı için sitemize yeni başlık açabilirsiniz. Yeni başlık açmak için tıklayın. Ayrıca yeni sorular bölümümüzde 4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? ile ilgili soru var ise bunlara cevap yazarak katkıda bulunabilirsiniz. Arama sayfamızda 4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? ile ilgili arama yapabilirsiniz.

4.Sınıf Türkçe Sıfatlar (Ön ad) "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır?

Bildir
Soru

Bilmeyenler yazmasın ama çok önemli doğru cevap lazım bana. Soru: "Az" sözcüğü, hangi cümlede sıfat olarak kullanılmıştır? diye bir soruymuş. Türkçe dersiyle ilgili bu soruyu bilenden Allah razı olsun. Lütfen cevap yazın arkadaşlar. Zaten cevap yazınca puan da kazanıyorsunuz. 4.Sınıf Sıfatl...

4.Sınıf Diğer Dersler Etkinlik ve Soruları 1 hafta önce 0 Cevap 11 İzlenme