5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar? Arama Sonuçları

Arama Sonuçları
5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar? kelimesini içeren 1 kayıt bulundu.


Yeni Soru Ekle

5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar? ile ilgili bilgiler

5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar? ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kategoriler sayfamızdan 5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar? ile ilgili diğer sorulara göz atabilirsiniz. 5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar? sorusunun cevabı için sitemize yeni başlık açabilirsiniz. Yeni başlık açmak için tıklayın. Ayrıca yeni sorular bölümümüzde 5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar? ile ilgili soru var ise bunlara cevap yazarak katkıda bulunabilirsiniz. Arama sayfamızda 5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar? ile ilgili arama yapabilirsiniz.

5.Sınıf Türkçe Yazım kuralları Yukarıdaki ifadelerden hangisi ya da hangileri büyük harfle başlar?

Bildir
Soru

5.Sınıf dersinden bu soruya yardım edin lütfen. Öğretmenimiz ödev verdi ama kimse çözemedi bu soruyu. Türkçe dersinin Yazım Kuralları konusuyla ilgili bu soru. Ön Bilgili sorusudur bu. Lütfen bilen yazsın arkadaşlar. Akşama kadar cevap vermem lazım. Teşekkürler.I.cümle başlarıII.gezegen adlarıIII.e...

5.Sınıf Diğer Dersler Etkinlik ve Soruları 3 hafta önce 0 Cevap 15 İzlenme