5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir? Arama Sonuçları

Arama Sonuçları
5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir? kelimesini içeren 1 kayıt bulundu.


Yeni Soru Ekle

5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir? ile ilgili bilgiler

5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir? ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kategoriler sayfamızdan 5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir? ile ilgili diğer sorulara göz atabilirsiniz. 5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir? sorusunun cevabı için sitemize yeni başlık açabilirsiniz. Yeni başlık açmak için tıklayın. Ayrıca yeni sorular bölümümüzde 5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir? ile ilgili soru var ise bunlara cevap yazarak katkıda bulunabilirsiniz. Arama sayfamızda 5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir? ile ilgili arama yapabilirsiniz.

5.Sınıf Türkçe Zamirler (Adıl) "Bunu nehir kıyısında bulduk." cümlesindeki hangi kelime zamirdir?

Bildir
Soru

5.Sınıf dersinden bu soruya yardım edin lütfen. Öğretmenimiz ödev verdi ama kimse çözemedi bu soruyu. Türkçe dersinin Zamirler (Adıl) konusuyla ilgili bu soru. Çoktan Seçmeli sorusudur bu. Lütfen bilen yazsın arkadaşlar. Akşama kadar cevap vermem lazım. Teşekkürler.1) "Bunu nehir kıyısında...

5.Sınıf Diğer Dersler Etkinlik ve Soruları 4 hafta önce 0 Cevap 26 İzlenme