6.Sınıf Sosyal Bilgiler 3.Ünite:İpek Yolunda Türkler Ticari çıkarlarını kaybetmek istememeleri Hz. Muhammed (SAV) ?e 610 yılında ilk vahiy geldi ve peygamber oldu. O?na İlk inananlar aşağıdakilerin hangisinde doğru olarak veril­miştir?

Hata
Soru

Sosyal Bilgiler dersinde iyi olan arkadaşlar lütfen yaardım edin. 6.Sınıf 3.Ünite:İpek Yolunda Türkler konusuyla ilgili bu soruyu kim çözebilir? Hemen cevap yazın lütfen. Ticari çıkarlarını kaybetmek istememeleri Hz. Muhammed (SAV) ?e 610 yılında ilk vahiy geldi ve peygamber oldu. O?na İlk inananlar aşağıdakilerin hangisinde doğru olarak veril­miştir?? diye bir soru bu. Cevap verene çok teşekkür ederim.


1) Ticari çıkarlarını kaybetmek istememeleri Hz. Muhammed (SAV) ?e 610 yılında ilk vahiy geldi ve peygamber oldu. O?na İlk inananlar aşağıdakilerin hangisinde doğru olarak veril­miştir?

   A) Hz. Hamza, Hz., Ali, Hz. Zeyd
   B) Hz. Zeyd, Hz. Osman, Hz. AIİ
   C) Hz. Hatice, Hz. Hamza, Hz. Ömer
   D) Hz. Hatice, Hz. Zeyd ve Hz. EbubekirYukarıdaki sorunun cevabını biliyorsanız aşağıdan yazın lütfen.

6.Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik ve Soruları 1 ay önce 0 Cevap 36 İzlenme
6.Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik ve Soruları, 6.Sınıf, Sosyal Bilgiler, 3.Ünite:İpek Yolunda Türkler, 6.Sınıf sorusu, Sosyal Bilgiler sorusu, 6.Sınıf Sosyal Bilgiler soruları,

Yazar:Demet Simgeci

Demet Simgeci, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.