7.Sınıf Sosyal Bilgiler 4.Ünite:Zaman İçinde Bilim 15 ve 16. yüzyıllarda yapılan Coğrafi Keşişer sonraki yüzyıllarda Avrupa?da gerçekleşecek birçok gelişmeyi de etkilemiştir. Aşağıdakilerden hangisi bu gelişmelerden değildir?

Hata
Soru

15 ve 16. yüzyıllarda yapılan Coğrafi Keşişer sonraki yüzyıllarda Avrupa?da gerçekleşecek birçok gelişmeyi de etkilemiştir. Aşağıdakilerden hangisi bu gelişmelerden değildir? diye bir soru var. Yapamadım. Sorunun tamamı aşağıdadır. Lütfen yardım edin arkadaşlar. Bu soruyu bilen yazsın. 7.Sınıf ile ilgili soruyu çözebilene bravo. Sosyal Bilgiler dersi ile ilgili bu soru. 4.Ünite:Zaman İçinde Bilim konusunda iyi olanlar yazsın lütfen. Teşekkürler.


1) 15 ve 16. yüzyıllarda yapılan Coğrafi Keşişer sonraki yüzyıllarda Avrupa?da gerçekleşecek birçok gelişmeyi de etkilemiştir. Aşağıdakilerden hangisi bu gelişmelerden değildir?

   A) Haçlı Seferleri
   B) Rönesans
   C) Reform
   D) SömürgecilikYukarıdaki sorunun cevabını biliyorsanız aşağıdan yazın lütfen.

7.Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik ve Soruları 1 hafta önce 0 Cevap 47 İzlenme
7.Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik ve Soruları, 7.Sınıf, Sosyal Bilgiler, 4.Ünite:Zaman İçinde Bilim, 7.Sınıf sorusu, Sosyal Bilgiler sorusu, 7.Sınıf Sosyal Bilgiler soruları,

Yazar:Şenay Dinç

Şenay Dinç, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.