Gerçek Aşk Varmı?

Hata
Soru

Aşk diye bir şey var mı?

İnsanlar nasıl oluyor da evlenebiliyorlar? Yıllarca tek bir insanla nasıl yaşayabiliyorlar, böyle bir kararı vermek ne derece kolay ya da zor? Tahammül sınırlarının bu denli azaldığı bir dönemde yaşadıkları şeyin aşk olduğuna ikna etmeleri çok zor olacak gerçekten. Bu bir alışkanlık veya bir süre sorunda da vefa borcuna evrilen bir duygu sadece.

Kuşlara çiçeklere, çevresine aşkla baktığını düşündüğünüz kaç insanın kafasından bu söylediklerim geçiyor bilebilir misiniz?

Sizce gercekten varmı inaniyormusunuz?

herkesin kendine göre vardı fikri vardir belki

Aşık olmak kişinin dünyasını tamamen değiştiriyor. Duygular yoğunlaşır; mutluluk, hüzün, heyecan, huzur ve özlem aynı anda yaşanır ve bu duyguların içinden aşkı yaşıyormuyum gercekten diyorsunuz?

Karşılıklı sevgi, içinde tutkuyu barındırmakla birlikte, paylaşımı, fedakârlığı, saygıyı, güveni, desteği ve iyi iletişimi de içerir. İçinde bulunan ilişkiden sağlanan tatmini etkileyen en önemli faktörlerden biri de zevk alma ve verme becerisidir. Birbirinin varlığından, paylaşımlarından zevk almayı ve vermeyi bilmek ve istemek önemlidir”

gerçek aşk denilen kavram iki insanın emeği ile var olur. Empati, tolerans, küçük anlarla mutlu olmak ve buna benzer bir sürü harika kavramı hayatınızın merkezine oturtamadığınız sürece de ister hayatınızda birisi olsun isterse yalnız olun mutlu olmak için çok daha fazla çabalamak zorunda kalacaksınız.

Aşk 6 ay önce 0 Cevap 302 İzlenme
Aşk, Aşk, aşkgercekmivarmigecicimidir,

Yazar:Büşra Altıncik

Büşra Altıncik, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.