Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek Nedir? Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek Nedemektir? Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek Nedir?, Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek Ne demektir, Rüyada Abdesti Bozan Şey Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Bir kimsenin rüyasında abdestinin bozulduğunu görmesi, eğer abdesti bozan şey akıcı ise mal varlığının hepsini infak edeceğine; eğer kişinin abdestini bozduğu yer tuvalet gibi abdestini bozmaya elverişli, bilinen meşru bir yer ise, ihtiyacı için harcayacağı şeyin meşru olmasına işarettir.

Abdestini bozduğu yer meçhul bir yer ise; bilmediği bir yere malını harcayacağına ve bundan dolayı da bir sevap kazanamayacağına yorumlanır. Çünkü bunların hepsi kendi arzu ve isteği ile yapılmıştır.

Abdestini Bozduğunu Sonra Pisliğin Üzerini Toprakla Örttüğünü Görmek

Rüyada bir yere abdestini bozduğunu sonra da o pisliğin üzerini toprakla örttüğünü görmeniz; bir malınızı toprağa gömeceğinize işaretle tabir edilir.

Büyük Abdest Yaptığını Görmek

Büyük abdestini yaptığını görmesi; borcundan kurtulacağına, eğer hasta ise şifa bulup iyileşeceğine işaret sayılır.

Açık ve Herkesin Görebileceği Yere Abdest Yaptığını Görmek

Bir kimsenin açık ve herkesin görebileceği bir yerde abdestini yaptığını görmesi, o kimsenin hakkında bazı dedikoduların yapılacağına işaret eder. 

Abdestini Evinin Bir Odasına Yaptığını Görmek

Abdestini evinin bir odasına yaptığını görmesi, o kimsenin birtakım düşmanlarının olduğuna yorumlanır.

Küçük Abdest Yaptığını Görmek

Küçük abdest yaptığını gören kimsenin üzüntüsü gider. Mal sahibi ise malın zekâtını verir.

Abdesti Bozan Şey

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 1 yıl önce 0 Cevap 160 İzlenme

Yazar:Neşe Soluk

Neşe Soluk, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.