Rüyada Açığa Vurmak Görmek Nedir? Rüyada Açığa Vurmak Görmek Nedemektir? Rüyada Açığa Vurmak Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Açığa Vurmak Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Açığa Vurmak Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Açığa Vurmak Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Açığa Vurmak Görmek Nedir?, Rüyada Açığa Vurmak Görmek Ne demektir, Rüyada Açığa Vurmak Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Rüyada insanlara bir şey duyurmak için bağırdığınızı gördüyseniz ve insanlar sizi işitiyorlarsa, anlattıklarınızın insanlar tarafından dinleneceğine; yok eğer siz duyurmak için bağırıyorsanız ve kimse duymuyorsa, emeklerinizin taktir görmeyeceğini ve sizin bundan sıkıntı duyacağınıza delalet eder.

Rüyada kendi duygularınızı açığa vurduğunuzu gördüyseniz gerçek hayatta söylemekten sakındığınız bazı şeyleri açık açık dile getireceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir sırrı açığa vurduğunuzu gördüyseniz sizinle paylaşılmış olan bir sırrın ağırlığı altında ezileceksiniz şeklinde yorumlanır.

Bakınız; Duyurmak, İzah Etmek.

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 ay önce 0 Cevap 32 İzlenme

Yazar:Selcen Çubuk

Selcen Çubuk, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.