Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek Nedir? Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek Nedemektir? Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek Nedir?, Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek Ne demektir, Rüyada Aksak /Aksaklık Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Rüyada aksaklık görmek, yapılmak istenen şeylerde acze düşmeye, yolculuğa çıkmaya delalet eder.

Rüyada sağ ayaktaki aksaklık oğulla; sol ayaktaki yara yahut aksaklık, kişinin kızı ile birtakım sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada aksaklık görmek tabiri, kişinin kızı yoksa kız evladının olacağına işaret eder.

Rüyada bir topal görmek, eksik mala delalettir. Rüyada görülen her çeşit aksaklık hile yapmaya, fesat çıkarmaya delalet eder.

Rüyada ayaklarınızda aksaklık olduğunu görmek, kederle tabir olunur. Ev halkından herhangi birinin aksayarak yürüdüğünü görmek, onun bir kaza geçireceğine delildir.

Rüyada aksayarak yürüdüğünü görmek, çalıştığınız işte başarılı olamayacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de, bir kimsenin rüyada gördüğü aksaklığı, yapmak istediği şeyden aciz kalacağına delalet eder.

Bir kimse rüyada kendisini aksak veya kötürüm, yahut ayakları ağırlaşmış ya da herhangi bir şekilde emeklemiş görürse, o kimsenin gücünün zayıflığına ve istediği şeye gücünün yetemeyeceğine işaret eder.

Rüyada bir ayağını diğer ayağı üzerine koyup tek ayağıyla yürüdüğünü gören kimse, malının yarısını gizler, diğer yarısı ile de işlerini görür.

Rüyada aksamak veya aksar gibi görünmek, Allahu Teala'nın nimetlerini inkar etmeye ve gizlemeye işaret eder.

Rüyada sağ ayağının ağrıdığını, kırıldığını ya da yerinden koptuğunu gören kimsenin ayağında yara varsa, o kimsenin oğlu hastalanır.

Ayrıca bkz: Rüyada Aksaklık Görmek, Rüyada Aksak Görmek, Rüyada Bacak Kesilmesi Görmek 

Aksak / Aksaklık

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 ay önce 0 Cevap 23 İzlenme

Yazar:Cenk Akar

Cenk Akar, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.