Rüyada Alın ve Yüz Görmek Nedir? Rüyada Alın ve Yüz Görmek Nedemektir? Rüyada Alın ve Yüz Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Alın ve Yüz Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Alın ve Yüz Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Alın ve Yüz Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Alın ve Yüz Görmek Nedir?, Rüyada Alın ve Yüz Görmek Ne demektir, Rüyada Alın ve Yüz Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Bir kimsenin rüyasında alnını ve yüzünü parlak görmesi; zekâsının işlek ve dini görevlerini yerine getirme isteğinin artacağına işaret eder.

Rüyada alında güzellik görülmesi din yönünden kuvvetli olduğuna, aksi de zıddı ile yorumlanır. Bazı tabircilere göre, alın ve yüz secde ile tabir edilir.

İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Alın yüz kadar şereflidir. Çünkü secde yeridir ve secdede ilk defa alın yere konulur. Rüyada alın görülmesi bazen de evlada işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında alnında secde izi görmesi; o kimsenin din yolunda olduğuna, toplum içindeki şöhretine ve değerine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında alnında yara ve çıban görmesi iyiye delalet etmez.

Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında alnının genişliğini görmesi, rızkının bol ve talihinin açık olduğuna işaretle tabir olunur. Kişinin rüyasında alnının rengini soluk görmesi; rüya sahibinin borca gireceğine yorumlanır. Solukluk geçtiğinde borcunu öder.

Rüyada yüzünde renkli bir çizgi olduğunu görmek gören kimsenin hayır ve menfaat göreceği bir evlada sahip olacağına delalet eder.

Câfer-i Sâdık'ın yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında alnının enden ve boydan büyüdüğünü görmesi, o kimsenin işinde yüksek bir mertebeye ulaşacağına; alnının küçülüp daraldığını görmesi, yukarıda yapılan yorumun aksi ile tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında alnından bir nurun parlayarak etrafa dağıldığını görmesi, ilmi ile toplumu aydınlatacağına işarettir. Alnından bir karanlığın çıkıp etrafa dağıldığını gören kimse ise toplumu kötü yola sevk edeceğine işaret eder.

Ayrıca bkz: Rüyada Yüz Görmek, Rüyada El Görmek

Alın ve Yüz

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 166 İzlenme

Yazar:Rüya Dorlay

Rüya Dorlay, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.