Rüyada Altın Çalmak Görmek Nedir? Rüyada Altın Çalmak Görmek Nedemektir? Rüyada Altın Çalmak Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Altın Çalmak Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Altın Çalmak Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Altın Çalmak Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Altın Çalmak Görmek Nedir?, Rüyada Altın Çalmak Görmek Ne demektir, Rüyada Altın Çalmak Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Altın Çaldırmak, Altın Bulmak

Rüyada altın çalmak rüya sahibinin hayalini kurduğu, arzu ettiği isteklerine kavuşacağını işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan yakın bir arkadaşı aracılığı ile yeni ve hayırlı bir işe başlayacağına, bu işin ekmeğini uzun bir zaman yiyeceğine ve yine bu işten gelen hayırlı paralar ile kendisi ve ailesine yatırım amaçlı mallar alacağına ve refaha ulaşacağına rivayet eder. 

Rüyada birinin elinden zorla kavga ede ede onun altınını çalmak rüyayı gören kişinin çok zor bir karar vereceğine tabir edilir. Kişinin yakın zamanda hem kendi hem de ailesinin hayatını etkileyecek önemli bir karar vermek zorunda kalacağını, bu kararı almaya çalışırken kafasının çok karışıp çok gelgitler yaşayacağını fakat sonunda kendi içinden geçen seslere kulak vererek hayırlı olan bir karar alacağını ve o kararından sonra da hayatında hem maddi hem de manevi huzura ereceğini işaret eder.

Altın Çalmak

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 321 İzlenme

Yazar:Tankut Aydın

Tankut Aydın, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.