Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek Nedir? Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek Nedemektir? Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek Nedir?, Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek Ne demektir, Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

İbn-i Sîrîn: Ayakkabı bağı görmek; güzel söze veya çocuğunuza, eşinize ya da bir arkadaşınıza vereceğiniz öpücüğe işarettir. Çok sayıda ayakkabı bağı görmek, gördüğünüz bağ miktarınca nimete ve helal rızka işaret eder.

Rüyada yaşlı bir kadının size çok sayıda ayakkabı bağı verdiğini görmek; mal elde edeceğinize ve işlerinizin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada çok sayıda ayakkabı bağına sahip olduğunuzu ve bunları başkalarına hibe ettiğinizi veya kaybettiğinizi görmek; varlıklı biriyseniz, malınızı infak edeceğinize veya kaybedeceğinize işarettir.

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 1 yıl önce 0 Cevap 126 İzlenme

Yazar:Birsen Ok

Birsen Ok, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.