Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek Nedir? Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek Nedemektir? Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek Nedir?, Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek Ne demektir, Rüyada Bıçakla Yaralamak / Yaralanmak Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Rüyada üzerinizde bıçak bulundurduğunuzu görmek, çevrenizdeki insanlardan gelecek tehlikeye işaret eder.

Rüyada bıçak satın aldığınızı görmek, işlerinize daha dikkat etmeniz gerektiğine; bıçakla herhangi bir şeyi kestiğinizi görmek ise, yapacağınız ya da alacağınız bir şeyin neticesiz kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bıçakla yaralanmak ya da yaralamak, tahmin etmediğiniz kimselerden yardım alarak yarım kalan bir işin iyi neticeleneceğine delalet eder.

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 152 İzlenme

Yazar:Esengül Şekerci

Esengül Şekerci, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.