Rüyada Cezve Görmek Nedir? Rüyada Cezve Görmek Nedemektir? Rüyada Cezve Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Cezve Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Cezve Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Cezve Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Cezve Görmek Nedir?, Rüyada Cezve Görmek Ne demektir, Rüyada Cezve Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Fincan Görmek, Kahve Görmek

Rüyada kahve pişirilen cezve görmek, hiç beklenmedik bir habere delalet eder.

Rüyada kahveyi fincana koyup misafirine ikram ettiğini görmek, yeni bir dost kazanmaya işarettir.

Rüyada cezve görmek; dedikodu, asılsız ve kötü söz demektir. Rüyada görülen cezve bakırsa, bu dedikodulardan sonra müjdeli bir haber gelebilir anlamındadır. Rüyada görülen cezve dedikodu, türlü tatsız söz, söylenti anlamına gelir.

Rüyada kahve pişirdiğini görmek, uzak yoldan bir haber alınacağına; kahveyi fincana koyup misafirine verdiğini görmek, kişinin yeni bir dost kazanacağına işaret eder.

Rüyada kendisine kahve ikram edildiğini görmek, bir yakını tarafından ödüllendirileceğine işarettir. Rüyada görülen cezve güzel renkli ise yakında sevinçli haberler alabilir.

Cezve

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 1 yıl önce 0 Cevap 116 İzlenme

Yazar:Gonca Taşgın

Gonca Taşgın, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.