Rüyada Dabak Görmek Nedir? Rüyada Dabak Görmek Nedemektir? Rüyada Dabak Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Dabak Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Dabak Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Dabak Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Dabak Görmek Nedir?, Rüyada Dabak Görmek Ne demektir, Rüyada Dabak Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Rüyada dabak yapan kimseyi görmek, hastalıktan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada bir doktoru dabakçı olarak görmek, o doktorun tabebette mahir olmasına ve elinden birçok hastaların şifa bulduğuna işarettir. Ancak o doktorun dabak ettiği deri bozulmuş ve kokmuşsa, doktorun cahil ve hileli bir kimse olduguna işarettir.

Rüyada dabakçı görmek, eğer dünya işlerine işaret ederse, rüya sahibinin tehlikeden kurtulmasına; eğer din işlerine işaret ederse, rüya sahibinin kıtlık ve yoksulluk içinde olan bir fakire yemek yedirmesine işaret eder.

Rüyada dabakçı görmek ne demek, ıslah edici bir adam yahut bir doktor ya da helak eden kimselerin geriye bıraktıklarına ve mallarında tasarruf eden kimsedir. Bazen dabakçıyı görmek, üzüntü ve uğursuzluğa işarettir. Dabakçı zalim bir kimseye de işarettir.

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 136 İzlenme

Yazar:Yağmur Teknecilik

Yağmur Teknecilik, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.