Rüyada Hallaç Görmek Nedir? Rüyada Hallaç Görmek Nedemektir? Rüyada Hallaç Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Hallaç Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Hallaç Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Hallaç Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Hallaç Görmek Nedir?, Rüyada Hallaç Görmek Ne demektir, Rüyada Hallaç Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Pamuk yahut yünü bir alet yardımıyla atarak kabartan kimseyi görmek, çetrefil ve dağınık işleri toparlayan, insanlara faydası olan, faydalı olanla faydasız olanı birbirinden ayıran kimseye delalet eder.

Rüyada hallaç görmek, kuvvetli ve surati asik ve herkesin isini gören bir kişi olarak tabir edilir. Hallaç yayi ayrilik ile, tokmagi kahramanlikla yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada hallaci görmek, gözü açik bir kimseye yahut nesli çok olan birisine işaret eder. Bir kimse rüyada pamuk veya yün attigini görse, o kimse bir düsmanlik ve münazaaya düser. Hallaçligi güzel beceremedigim görse, düsmani onu yener

Hallaç

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 138 İzlenme

Yazar:Osman Kamlak

Osman Kamlak, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.