Rüyada Harabe Görmek Nedir? Rüyada Harabe Görmek Nedemektir? Rüyada Harabe Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Harabe Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Harabe Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Harabe Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Harabe Görmek Nedir?, Rüyada Harabe Görmek Ne demektir, Rüyada Harabe Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Bakınız; Virane.

Harabe görmek pek iyi yorumlanmaz. Sevgililer arasında tartışmalara, hatta ayrılığa bile yorumlanır.

Harabe rüyaları iki farklı şekilde yorumlanır. Harabede olduğunu gören kimsenin bütün ümidi yok olur. Kısmeti kapanır. Evinde türlü sıkıntı, bela ortaya çıkar. Harabeden çıkan kimse, sıkıntıları aşmış karanlıkları geride bırakmış demektir. Yeni bir hayata başlamak anlamındadır.

Rüyada harabe görmek pek hayırlı değildir. Bu rüya; sevgililer arasında tartışmalara, iş hayatında da sıkıntılı günlere işaret eder.

Kişi harabenin içinde ise kısmeti kapanır, umudu yok olur.

Rüyada harap bir ev görmek ve orada kimseyi bulmamak kederdir. Bu harap yerin eskisi gibi olduğunu görmek o yerdeki devlet reisinin veya valisinin adaletle idare edeceğine, bir taninmis yerin harap olup, halkinin kalacak yerleri olmadiğini görmek, o yerdeki büyük devlet adaminin halk üzerine zulüm ederek bundan kurtulamayacaklarına, bir camii şerifin yikilip ortada resminden başka bir şey kalmamis oldugunu görmek, o yer valisi-nin degiserek yeni gelenin baska sekilde hareket edeceğine, bir çarşının harap olup orada alışveriş edenlerden kimsenin kalmadığını görmek, ticaretin bozulduğuna ve tüccarin zarar ettiklerine, bir rivayete göre, büyük bir belaya ugranilacagina delalet eder.

Evinizin temelinden harap oldugunu görmek, gerek yas ve gerekse hastalıklar yüzünden kendi vücudunun da harap olmasına, bir hamamin harap oldugunu görmek, eşinin veya en yakin akrabasından bir kadinin ölümüne, hükümet konağının harap ve yerinin toprakla dolu olduğunu görmek, devlet baskaninin halki zulme uğratacağına, bir kilisenin harap oldugunu görmek, Islam'in kuvvetine delalet eder.

Bir tarlanin harap oldugunu görmek, kadinlarin zaafina, bir rivayete göre yolculuktan vazgeçmeye işarettir.

Abdulgani Nablusi'ye göre; rüyada harap bir yer görmek, rüya sahibinin ev halkinin veya akrabalarinin darma daginik olmalarina delalet eder. Bu rüya kesinlikle hayra yorumlanmaz. Memleketin harap olmasi, oradaki devlet baskaninin vefatina, yahut halka zulmüne işarettir. Kendisini bir harabede gören, karsilik vermeye ve savunmaya takati olmayan düşmanla karsilasir.

Bir mahallin zelzele veya başka bir afetle harap oldugunu görmek, orada büyük adamlarin iktidarsiz olduklarina veya onlardan birisinin öldürülecegine, kendini iyi giyinmis ve süslü oldugu halde bir harabede görmek, ilgisizligine, ev duvarinin sel ile yikildiğini görmek, karisinin ölecegine, bir evi rüzgarın harap ettiğini görmek, ev sahibinin zalim biri tarafindan gadra uğrayacağına, sağlam bir yerin harap olup yikildiğini görmek, o yerde bir musibet çıkacağına işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada harabe görmek, sendere, sayılı günlere yahut şehir halkından kendisinden hicret eden kimselerle toplanmaya işaret eder. Rüyada iyilikle emredip kötülükten sakındırmak bu harabelerin yenilenmesine işaret eder.

Harabe rüyaları iki şekilde yorumlanır. Harabede olduğunu gören kimsenin bütün umudu yok olur. Kısmeti tam anlamıyla kapanır. Evinde türlü dert belirir. Harabeden çıkan kimse, karanlık üzücü dertleri geride bırakmış demektir. Geçmişini unutarak yeni bir hayata başlar.

Harabe rüyaları iki şekilde yorumlanır. Harabede olduğunu gören kimsenin bütün umudu yok olur. Kısmeti tam anlamıyla kapanır. Evinde türlü dert belirir.

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 172 İzlenme

Yazar:Umut Sinan

Umut Sinan, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.