Rüyada Ihlamur Görmek Nedir? Rüyada Ihlamur Görmek Nedemektir? Rüyada Ihlamur Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Ihlamur Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Ihlamur Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Ihlamur Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Ihlamur Görmek Nedir?, Rüyada Ihlamur Görmek Ne demektir, Rüyada Ihlamur Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Eş ve dostlarla iyi geçinmeye, insanlarla münasebetinde yumuşak davranmaya ve hoş geçime delalet eder.

Rüyada ıhlamur içmek pek iyi sayılmaz. Sağlıkla ilgili olumsuzluktur. Ağaç olarak ıhlamur ise aileden gelen mal ve servettir.

Rüyada ıhlamur görmek, genellikle hayra yorumlanır. Bir yerde ıhlamur içtiğini gören, hasta ise iyileşir, yolcu bekliyorsa yolcusu gelir. Limonlu ıhlamur içtiğini gören, umulmadik bir zamanda bir yerden müjdeli bir haber alir veya eline bir pa-ra geçer. Rüyada çiçek açmış bir ihlamur agaci görmek, evlilik yolunda atılacak adimin iyi bir sonuç vereceğine işarettir. Rüyada ihlamur agaci bolluk ve berekete delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Ihlamur içtiğini gören kimse hasta ise iyilesir. Sıkıntı içinde ise sıkıntısından kurtarır.

Rüyada ıhlamur görmek; rahat hayat sürmeye ve kazançlı işlere girmeye, ıhlamur içmek; hasta dostlarınızı ziyaret ederek onları mutlu etmeye, ıhlamur ağacı görmek; kazançlı bir işe girmeye işarettir.

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 1 hafta önce 0 Cevap 10 İzlenme

Yazar:Selcen Çubuk

Selcen Çubuk, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.