Rüyada Kalkan ve siper Görmek Nedir? Rüyada Kalkan ve siper Görmek Nedemektir? Rüyada Kalkan ve siper Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Kalkan ve siper Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Kalkan ve siper Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Kalkan ve siper Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Kalkan ve siper Görmek Nedir?, Rüyada Kalkan ve siper Görmek Ne demektir, Rüyada Kalkan ve siper Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Silahli olarak kendisini bir siperin içinde ve elinde bir kalkan oldugunu görmek, kendisinin baska biri tarafindan korunduguna delalet eder Bir kalkan veya siper ile kendisini korudugunu gören, korktugu ve çekindigi seyden emin olur. Elinde yalniz bir kalkan olup, ona dayandiğini gören, sadik bir dostuna güvenir ve ona dayanir. Ebu Sait El-Vaiz'e göre; rüyada görülen siper ve kalkan demirden olur ise, gayet cesur bir adamla tabir olunur. Cafer-i Sadik'a göre; siper ve kalkan alti sekilde tabir olunur: Kardes, dost, kuvvet, evlat, emniyet, siginak.

Kalkan ve siper

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 3 ay önce 0 Cevap 41 İzlenme

Yazar:Fatma Begüm

Fatma Begüm, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.