Rüyada Kamer suresi Görmek Nedir? Rüyada Kamer suresi Görmek Nedemektir? Rüyada Kamer suresi Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Kamer suresi Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Kamer suresi Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Kamer suresi Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Kamer suresi Görmek Nedir?, Rüyada Kamer suresi Görmek Ne demektir, Rüyada Kamer suresi Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Nablusi'ye göre. Kamer suresini rüyasinda görüp okuyan veya okunurken dinleyen kimse, bir iftira yüzünden tutuklanir, fakat çok geçmeden kurtulur. Cenab-i Hakk (cc) onun üzerinden düsman serrini defeder. Kiyamet gününde yüzü ak ve ayna gibi parlak olarak aydinlanir. Akraba ve dostlarinin zarar görür, dünyada zorluk çeker, fakat rahmet ile anilir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada Kamer süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; kiyamet günü yüzünün ayin ondördü gibi parlayacagina işarettir.

Kamer suresi

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 1 yıl önce 0 Cevap 126 İzlenme

Yazar:Rümeysa Kanat

Rümeysa Kanat, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.