Rüyada Melikin kapıcısı Görmek Nedir? Rüyada Melikin kapıcısı Görmek Nedemektir? Rüyada Melikin kapıcısı Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Melikin kapıcısı Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Melikin kapıcısı Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Melikin kapıcısı Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Melikin kapıcısı Görmek Nedir?, Rüyada Melikin kapıcısı Görmek Ne demektir, Rüyada Melikin kapıcısı Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Rüyada melikin, kapicisini ayakta görmesi, kapicilarin siyasi hizmetlerinde sebatli ve devamli olmalarina delalet eder. Melikin, onlari oturduklari halde görmesi ise, kapicilarin hizmetlerinde tembel ve kusurlu olmalarina delalet eder. Melikin kapicisi, müjdedir. Melikin kapicisi, iyi ve kötü insanlarin kendisine itimad ettigi ve istisare ettikleri büyük bir kimseye delalet eder. Rüyada görülen kapici, sebeplerin geçersizligine delalet eder.

Melikin kapıcısı

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 1 yıl önce 0 Cevap 135 İzlenme

Yazar:Selay Ramazan

Selay Ramazan, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.