Rüyada Nevruz Görmek Nedir? Rüyada Nevruz Görmek Nedemektir? Rüyada Nevruz Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Nevruz Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Nevruz Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Nevruz Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Nevruz Görmek Nedir?, Rüyada Nevruz Görmek Ne demektir, Rüyada Nevruz Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Kendisinin 'Yeni Gün' anlamına gelen ve özellikle 'Bahar Bayramı' olarak kutlanılan güne kavuşmuş olduğunu görmek sevinçli günlerinden birinin geri gelmesine, öyle bir günü yeniden yaşamaya; elden çıkan bir şeyin yeniden eline geçmesine, üzüntü ve şiddettten kurtulmaya delalet eder.

Rüyada nevruz görmek üzüntü ve kederin yok olmasina yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Bir kimse nevruz gününe kavustugunu görse, o kimsenin sevinç' günlerindenBirisi ona döner. Üzüntü ve şiddetten çikar ve dinden çikmis olan mali tekrar dine geçer.

Nevruz

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 155 İzlenme

Yazar:Osman Kamlak

Osman Kamlak, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.