Rüyada Piskopos Görmek Nedir? Rüyada Piskopos Görmek Nedemektir? Rüyada Piskopos Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Piskopos Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Piskopos Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Piskopos Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Piskopos Görmek Nedir?, Rüyada Piskopos Görmek Ne demektir, Rüyada Piskopos Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Rüyada piskopos görmek kendisine hürmet edilen güç ve kuvvet sahibi insana işaret eder. 

Rüyada piskopos olduğunu görmek, halkı bidat ve sapıklığa yönelten kişi olduğuna işarettir. Kendisine piskopos dendiği halde böyle olmadığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu görmek, insanların o kimseyi yanlış anlıyor olmalarına delalet eder.

Rüyada piskopos olduğunu ve kendisine hürmet edildiğini görmek gören kimsenin, güçlü ve kuvvetli bir adam olup kavmini bidata davet ettiğine, ona yapılan saygı miktarı o kavmin ona uyduğuna ve halk arasında emir ve yasakların yücelmesi nispetinde de o bidatin yücelmesine işarettir.

Rüyada kendisinin "Piskopos" diye çağrıldığını ve kendisinin de bunu çirkin gördüğünü görmek gören kimse, kendisinde öyle bir şey bulunmadığı halde ona yalan ve iftira isnad edilmesine işarettir.

(Ayrıca bkz: Rüyada Papaz Görmek, Rüyada Aforoz Görmek)

Piskopos

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 186 İzlenme

Yazar:Tekno tiktok

Tekno tiktok, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.