Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek Nedir? Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek Nedemektir? Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek Nedir?, Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek Ne demektir, Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Rüyada hurma yapragindan sepet, tabla, zenbil v,s. gibi seyleri yapan ve satan kimseyi görmek, çulha ve terziye yahut ev yapan usta veya mühendise, bazan da ölüleri kabirlerine defneden kimselere delalet eder.

Sepet tabla valiz yapan ve satan

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 1 ay önce 0 Cevap 17 İzlenme

Yazar:Cenk Akar

Cenk Akar, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.