Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Nedir? Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Nedemektir? Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Anlamı Nedir?

Hata
Soru

Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek ile ilgili sitemizde bulabilirsiniz. Aşağıda Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek ile ilgili detaylı bilgi ve anlatımlar verilmiştir.
Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek ile ilgili yorum ve yazılar üyelerimiz tarafından ekleniştir. Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Nedir?, Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Ne demektir, Rüyada Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak Görmek Anlamı nedir? gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca diğer rüya tabirleri ile ilgili bilgileri Rüya tabirleri kategorimizden bulabilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri:

Bu rüya, uyanıkken dini emirlerde veya aile ve çocukları hakkında gayretine ve sözünü bilir bir kişi olduğuna delalet eder. Yine, yumuşak sözlü yahut cüz'i sadakası sebebiyle, rüyayı görenin günahlarının affedilmesine delalet eder. Bazen bu rüya mertebenin yüksekliğine, emir ve nehye, azal ve mütevelliliğe delalet eder. Eğer yola, diken, taş yahut insanları rahatsız edecek bir şey koysa kötü söz söylemesine, dil ve eliyle insanları rahatsız etmesine, bazen de yol kesici olmasına delalet eder.
Bu rüyayı gören hakim ise onun zulmüne, kendisinin veya vekilinin insanlar için güçleri yetmeyecek şeyleri ihdas edip bununla o insanları mükellef tutmalarına delalet eder.

Yol Üzerinde İnsanlara Zahmet Veren Şeyleri Kaldırmak

sizlere sorumatika.com farkıyla sunulmuştur

Rüya Tabirleri 2 yıl önce 0 Cevap 154 İzlenme

Yazar:Şenay Dinç

Şenay Dinç, henüz kendi hakkında bir şeyler yazmamış.

Cevapla

Üye girişi yaparsanız aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekmez. Üye Ol - Giriş Yap

Güvenlik Kodu Resmi


Bu Bilgiye Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz.